CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Hatay Baskılı Ambalaj Kağıdı

Hatay Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma Hatay Baskılı Ambalaj Kağıtları | Hatay Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| Hatay Ambalaj Kağıdı Fiyatları | Hatay Baskılı Kağıt | Hatay Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | Hatay Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Baskili Ambalaj Kagidi

Hatay baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. Hatay ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

Hatay ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk hatay flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan hatay ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. Hatay baskılı ambalaj kağıdı da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Hatay ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. Hatay baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma hatay baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm hatay ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Hatay baskılı ambalaj kağıdı, hatay baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, hatay baskılı ambalaj kağıdı, hatay ambalaj kağıdı, firma hatay baskılı ambalaj kağıdı, hatay askılı paket ambalaj kağıdı, hatay askılı kese kağıdı, hatay ülfit kağıt, hatay ambalaj kağıdı satın al, kraft hatay ambalaj kağıdı fiyatlarıhatay ambalaj kağıdı baskı, hatay ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner