Balıkesir Polietilen Opak Etiket

Balıkesir Polietilen Opak Etiket | Balıkesir Opak Pe Polietilen Etiket | Balıkesir Opak Polietilen Etiket | Balıkesir Opak Etiket | Balıkesir Opak Etiket Fiyatları | Balıkesir Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Balıkesir

polietilen opak etiket

Balıkesir Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Balıkesir opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Balıkesir opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta balıkesir opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir balıkesir etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Balıkesir opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Balıkesir polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız balıkesir barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Balıkesir polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve balıkesir opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Balıkesir polietilen etiket, balıkesir polietilen opak etiket, balıkesir opak etiket fiyatları, balıkesir opak etiket, balıkesir opak polietilen (pe) etiket, balıkesir sembol etiket, balıkesir polietilen pe etiket, balıkesir opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner