Balıkesir Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Balıkesir | Balıkesir Mini Diş Seti | Balıkesir Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Balıkesir | Traş Seti | Balıkesir Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Balıkesir

kutulu buklet tras seti

Balıkesir otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri balıkesir ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  balıkesir otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Balıkesir otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Balıkesir otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti balıkesir isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları balıkesir ve balıkesir kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Balıkesir traş seti, traş seti fiyatları balıkesir, balıkesir buklet traş seti, otel traş setleri balıkesir, kutulu traş setleri, balıkesir otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri balıkesir , kutulu buklet traş seti balıkesir.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner