CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Hatay Baskılı Peçete

Hatay Baskılı Peçete | Hatay Baskılı Peçete Fiyat | Hatay Baskılı Peçete İmalatçıları | Hatay Baskılı Peçete Makinası Fiyatları | Hatay Amblemli Peçeteler | Hatay Baskılı Peçete Fiyatları | Hatay Peçete Baskı | Hatay Baskılı Peçete

baskili pecete

Otel, cafe, restaurant vb. mekanlarda mutlaka bulunması gereken hatay peçeteler mekanınıza özgü tasarım basılarak üretim yapılabilmektedir. Peçetenin ön ve arka yüzü olmak üzere her iki tarafına basım yapılmaktadır. Hatay Garson katlama peçete olarak da bilinen bu peçetelerde farklı farklı ebatlar mevcut olduğu için hatay baskılı peçete fiyatları peçetenin ebatına göre değişmektedir. Hatay baskılı peçeteler % 100 saf selülozdan üretilmektedir.

Hatay flesko baskı boyaları ile yüksek kalitede baskı sonuçları alınmaktadır. Kaliteli üretim olduğu için sağlığa zararlı bir etkisi bulunmamaktadır. Peçetelere istediğiniz grafik çalışmasını ve şirket logonuzu bastırabilirsiniz. Müşterilerimizin isteğine göre kağıt seçimi de bulunmaktadır. Bu peçeteler servislerinizin yanında şık bir görünüm yaratırken aynı zamanda müşterilerinizin aklında kaliteli mekan anlayışına sahip olursunuz. Mekanınıza özel hatay askılı peçete siparişi için bizimle iletişime geçin.

Örnekler:

Siparişlerin yanında bulunması gereken hatay peçeteler firmanıza özel baskılı peçeteler sipariş edebilirsiniz. Hatay baskılı peçeteler servislerin yanında şıklığı sağlarken aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı oluşturur. Hatay baskılı peçete imalatçıları basılacak tasarımı istediğiniz adette basarak paketlemesini yaparlar. Hatay amblemli peçeteler kalite izleminin yanında bir nevi reklam yapmanızı da sağlamış olurlar. Hatay baskılı peçete fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak hatay baskılı peçete hakkında detaylı bilgi için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Hatay baskılı peçete, hatay baskılı peçete fiyat, hatay baskılı peçete imalatçıları, hatay baskılı peçete yapan firmalar, hatay baskılı peçete fiyatları, hatay baskılı peçeteler, hatay flesko baskı, hatay garson katlama peçete, hatay baskılı peçete siparişi, hatay logolu peçete, hatay amblemli peçeteler.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner