CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Hatay Baskılı Pasta Kutusu

Hatay Baskılı Pasta Kutuları | Hatay Pasta Kutusu | Hatay Pasta Kutusu Fiyatları | Hatay Baskısız Pasta Kutusu | Hatay Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Hatay Pasta Kutusu Baskılı | Hatay Pasta Kutusu Siparişi | Hatay Baskılı Kutu | Hatay Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Hatay pasta kutusu, hatay baklava kutusu, hatay pizza kutusu, hatay lahmacun kutusu, hatay pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Hatay baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Hatay baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Hatay baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı hatay pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Hatay baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Hatay Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Hatay baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için hatay pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel hatay pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Hatay baskılı pasta kutusu, hatay baskılı pasta kutusu fiyatları, hatay pasta kutuları, hatay pasta kutusu fiyatları, hatay pasta kutusu imalatı, hatay baskılı pasta kutusu ve fiyatı, hatay ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner