Hatay Chromolux Etiket

Hatay Chromolux Etiket | Hatay Chromolux Etiket Nedir | Hatay Chromolux Etiket Fiyatları | Hatay Chromolux Etiket Baskı | Hatay Kromolüks Etiket | Hatay Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Hatay Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Hatay chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Hatay chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan hatay chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan hatay kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı hatay chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Hatay chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Hatay chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve hatay kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Hatay choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Hatay choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel hatay etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Hatay etiket, hatay etiket fiyatları, hatay barkod etiket fiyatları, hatay baskılı etiket fiyatları, hatay barkod, hatay rulo etiket fiyatları, hatay barkod fiyatları, hatay rulo etiket, hatay yapışkanlı etiket, hatay barkod sistemi, hatay barkod okuyucu, hatay barkod okuyucu fiyatları, hatay koli etiketi, hatay tekstil etiketi, hatay saten etiket, hatay metal etiket, hatay mat pp etiket, hatay mat pe etiket, hatay etiket baskı, hatay mat polietilen etiket, hatay lazer etiket, hatay boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner