Balıkesir Lamine Termal Etiket

Balıkesir Lamine Termal Etiket | Balıkesir Lamine Termal Etiket Fiyatları | Balıkesir Lamine Termal Etiket Nedir | Balıkesir Lamine Termal Barkod Etiketi | Balıkesir Termal Etiketler | Balıkesir Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Balıkesir lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Balıkesir lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Balıkesir lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Balıkesir lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen balıkesir etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda balıkesir termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer balıkesir etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan balıkesir lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Balıkesir termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Balıkesir lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Balıkesir etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Balıkesir lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Balıkesir lamine termal etiket nedir? Lamine balıkesir termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel balıkesir lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Balıkesir lamine etiket, balıkesir termal etiket, balıkesir top etiket, balıkesir ribonsuz baskı, balıkesir baskılı etiket, balıkesir renkli termal etiket, balıkesir lamine termal barkod etiketi, balıkesir kuşe etiket, balıkesir termal etiket boyutları, balıkesir boş etiket, balıkesir termal etiket fiyatları, balıkesir lamine etiketler, balıkesir eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner