Balıkesir Mat Polipropilen Etiket

Balıkesir Mat Polipropilen Etiket | Balıkesir Pp Etiket | Balıkesir Mat Etiket | Balıkesir Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Balıkesir Polipropilen Ürünler | Balıkesir Sembol Barkod Etiket | Balıkesir Mat Pp Etiket | Balıkesir Barkod Sistemleri | Balıkesir Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Balıkesir mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Balıkesir polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Balıkesir pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Balıkesir mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Balıkesir at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Balıkesir mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Balıkesir mat pp etiket balıkesir opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Balıkesir mat etiket, balıkesir opak pp, balıkesir mat ppbalıkesir boş etiket, balıkesir termal etiket fiyatları, balıkesir şeffaf pp, balıkesir mat polipropilen, balıkesir etiket, etiket balıkesir, ribon balıkesir, karekod okuyucu balıkesir, polipropilen, balıkesir polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner