Balıkesir PP Opak Etiket

Balıkesir Pp Opak Etiket | Balıkesir Pp Opak Etiket Nedir | Balıkesir Opak Polipropilen Etiket | Balıkesir Opak Polipropilen Opak Pp Etiket | Balıkesir Pp Opak Barkod Etiketleri | Balıkesir Opak Etiket Fiyatları | Balıkesir Opak Etiket Baskı

pp opak etiket

Balıkesir pp opak etiketler poliprobilen malzemeden üretilmektedir. Sudan ve nemden etkilenmez. Sert yapıdan oluşan bir etiket hammaddesidir. Fazla zorlanmadığı ve esnemediği müddetçe yırtılma olasılığı yoktur. Darbe sürtünmelere karşı oldukça dayanıklı olan opak etiketler ribon baskı ile elde edilmektedir. Balıkesir pp opak barkod etiketleri kozmetik ve kimya sektörlerinde oldukça fazla kullanılmaktadır. Balıkesir opak polipropilen opak pp etiket kimyasal etkileşimlere karşı bile oldukça dayanıklıdır. 

Pp opak etiket nedir ? sert bir malzemeden üretilen bir etiket türüdür. Isıya, ışığa ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Balıkesir pp opak etiket yüzeyi mattır. Ribon baskı için uygun etiket hammaddesidir. Esnemez  ve kolay kolay yırtılmaz. Ürünlerinizi etiketlemek için kullanabileceğiniz balıkesir etiket türleri arasındadır.

 

Örnekler:

Opak polipropilen etiket dayanıklı malzemeden üretilmiş plastik bazlı piyasada oldukça fazla ilgi gören etiketler arasında yer almaktadır. Balıkesir opak etiket ortam koşullarına karşı dirençlidir. Su ve nemle temas ettiğinde yapısı bozulmaz. Isı ve ışıktan etkilenmez. Belirli bir ölçüye kadar zorlama ile yırtılmamaktadır. Balıkesir pp opak etiket üst yüzeyi ve yapışkanlı kısmı parlak beyaz renklidir. İsteğinize göre baskılı üretim de yapılabilmektedir. Balıkesir opak etiket baskı üzerine alınan baskının kalitesi oldukça iyidir. Balıkesir pp opak barkod etiketleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Balıkesir opak baskı nedir, balıkesir pp opak nedir, balıkesir pp etiket, balıkesir pp etiket baskı, balıkesir opak etiket baskı, balıkesir opak etiket fiyatları, balıkesir opak polipropilen etiket, balıkesir opak etiket nedir, balıkesir polipropilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner