CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Hatay Baskılı Pide Kutusu

Hatay  Baskılı Pide Kutusu | Hatay  Pide Kutusu Fiyatları |Hatay Pide Kutusu  |Hatay Pide Kutusu Ölçüleri | Hatay Pide Kutusu İmalatı | Hatay Hazır Pide Kutusu | Hatay Pide Ve Lahmacun Kutusu | Hatay Pide Kutuları | Hatay Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, hatay baklava kutusu, pizza kutusu,hatay lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Hatay baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Hatay baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Hatay baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Hatay baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Hatay pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı hatay pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Hatay baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Hatay pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Hatay baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için hatay pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel hatay pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Hatay baskılı pide kutusu, hatay pide kutusu fiyatları, hatay pide kutusu imalatı, hatay pide kutusu , hatay baskılı pide kutusu fiyatları, hatay baskılı ambalajlar, hatay pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner