CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Hatay Baskılı Pizza Kutusu

Hatay Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Hatay Pizza Kutuları | Hatay Pizza Kutusu Fiyatları | Hatay Pizza Kutusu | Hatay Pizza Kutusu İmalat | Hatay Pizza Kutusu Ölçüleri | Hatay Pizza Kutusu Fiyatları | Hatay Baskısız Pizza Kutusu | Hatay Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, hatay baklava kutusu, hatay lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Hatay baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Hatay baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Hatay baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Hatay baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Hatay baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Hatay pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Hatay pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Hatay askılı pizza kutusu fiyatları ile hatay pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Hatay baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla hatay baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Hatay baskılı pizza kutusu, hatay pizza kutuları, hatay basklı kutular, hatay baskılı pizza kutusu fiyatları, hatay pizza kutusu fiyatları, hatay pizza kutusu imalatı, hatay pizza kutusu, hatay baskılı pizza kutusu satışı, hatay baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner