Silvermat Etiket

Adana Silvermat Etiket | Adana Silvermat Etiket Fiyatları | Adana Silvermat Etiket Özellikleri | Adana Silvermat Etiket Yazıcı | Adana Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Adana Silver Mat Etiket | Adana Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Adana silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir adana etiket türüdür. Genellikle kitap ve adana barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Adana silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun adana etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan adana silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Adana silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Adana silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Adana silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Adana silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Adana silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Adana etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Adana silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Adana silvermat etiket, adana termal etiket, adana silver mat etiketler, adana mat etiketler, adana silver mat etiket fiyatları, adana etiket fiyatları, adana şeffaf etiket fiyatları, adana silver mat barkod etiketi, adana barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner