Hatay Güvenlik Etiketi

Hatay Güvenlik Etiketi | Hatay Garanti Etiketi | Hatay Güvenlik Etiketleri | Hatay Etiket | Hatay Alarm Etiketi | Hatay Güvenlik Etiketi Fiyat | Hatay Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Hatay garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan hatay güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya hatay kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan hatay güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi hatay olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket hatay kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Hatay güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel hatay güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Hatay garanti etiketi, hatay güvenlik etiketi, hatay etiket, hatay kırılgan etiket fiyatları, hatay termal etiket, eko etiket hatay , hatay güvenlik etiket fiyatları, hatay emniyet etiketi, hatay garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi hatay.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner