Hatay Eko Termal Etiket

Hatay Eko Termal Etiket | Hatay Eko Termal Etiket Fiyatları | Hatay Eko Termal Kağıt | Hatay Termal Etiketler | Hatay Eco Termal Etiket Nedir | Hatay Top Termal Etiket | Hatay Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Hatay eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Hatay eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için hatay etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu hatay etiket en hatay ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Hatay eko termal etiket fiyatları ve hatay eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan hatay eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Hatay eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Hatay termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Hatay ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Hatay etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Hatay termal etiket, hatay etiket hatay, hatay boş etikethatay eco etiket, hatay etiket fiyatları, hatay eko termal etiket, hatay etiket, hatay eco termal etiket fiyatları, hatay sıra numarası etiketi, hatay ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner